Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Annette Hyland (634891) Gold Life Master (Redcliffe) Fay Jeppesen (877514) Bronze Life Master (Redcliffe) Margaret Plunkett (717754) Silver Life Master (N.Suburbs) Greg Gosney (321729) Gold Life Master (N.Suburbs) |
|
2 | Ivy Luck (285935) Silver Grand Master (Toowong) John Luck (305227) Grand Master (Toowong) Louise Collins (382396) Grand Master (Queensland) Terry Collins (122327) Grand Master (Queensland) |
|
3 | Chris Woolley (378852) Gold Life Master (Queensland) Carolyn Woolley (378844) Grand Master (Queensland) Sue O'Brien (407496) Grand Master (Queensland) Paul Collins (164917) Silver Grand Master (Queensland) |
|
4 | Ian Argent (285455) State Master (Redland) Jan Argent (37214) Bronze Life Master (Redland) James Williamson (810762) *National Master (Redland) Janelle Williamson (845353) National Master (Redland) |
|
5 | Leonie Spence (837911) State Master (Toowoomba) Ian Spence (1069179) Club Master (Toowoomba) Susie Fraser (1065580) Club Master (Toowoomba) Sandy Fraser (1065572) Club Master (Toowoomba) |
|
6 | Jenni Buckley (217816) Gold Life Master (Toowoomba) Eileen Josey (226653) Gold Life Master (Darling Downs) June Glenn (151785) Grand Master (Toowong) Alan Hamilton (325937) Grand Master (Toowong) |
|
7 | Denise Hartwig (782068) Silver Life Master (Toowoomba) Mavis Simpson (766445) National Master (Warwick) Gabrielle Elich (837881) Bronze Life Master (Sunshine Coast) John Elich (837891) *National Master (Sunshine Coast) |
|
8 | Janeen Solomon (213543) Grand Master (Queensland) Terry O'Dempsey (106445) Grand Master (Queensland) Pamela Evans (634271) Gold Life Master (Queensland) James Evans (183709) Grand Master (Queensland) |
|
9 | Robyn Pearson (803669) **Local Master (Darling Downs) Isabella Geldard (679569) **Local Master (Toowoomba) Carol Dashwood (1017454) Local Master (Toowoomba) Helen Kemp (1019546) Local Master (Toowoomba) |
|
10 | Brenda Parry (760528) **Local (Toowoomba) Marilyn Oakroot (307564) Regional Master (Toowoomba) Lavinia Minchin (810241) State Master (Toowoomba) Rozalyn Wright (785598) State Master (Toowoomba) |
|
11 | Tony Thorne (876798) State Master (Toowoomba) Elizabeth Thorne (876755) Regional Master (Toowoomba) Lyn Vary (876631) State Master (Toowoomba) Desley Hanrahan (944191) State Master (Toowoomba) |
|
12 | Jacki Horne (614009) State Master (Toowoomba) Chris Evans (653179) *State Master (Toowoomba) Anneke Bierenbroodspot (738131) *State Master (Toowoomba) Lesley Meyers (684287) National Master (Toowoomba) |
|
13 | Kerrie Hayes (412686) *National Master (Goondiwindi) Stephen Price (816051) National Master (Goondiwindi) Barbara Mailler (86967) Life Master (Goondiwindi) Michael Mailler (86975) *National Master (Goondiwindi) |
|
14 | Barbara Wippell (670855) Life Master (Darling Downs) Kim Nicoll (395781) Life Master (Toowoomba) Anne Kirkpatrick (600873) **National Master (Toowoomba) Brian Wippell (670847) *National Master (Toowoomba) |
|
15 | Pam Davey (980447) State Master (Toowoomba) Angela Worrall (790486) **Local Master (Toowoomba) David J Edwards (921416) State Master (Toowoomba) Carol Edwards (1008900) **Local Master (Toowoomba) |
|
16 | Henry Eastment (93815) Gold Life Master (Toowoomba) Ian Jesser (485063) Gold Life Master (Toowoomba) Rhondda Dean (572136) Bronze Life Master (Darling Downs) Mearon Geldard (413496) Life Master (Darling Downs) |
|
17 | Paul Matthews (944688) State Master (Toowoomba) David Roberts (944696) State Master (Toowoomba) Diana Drummond (826723) State Master (Toowoomba) Lyndall Hore (157678) *National Master (Toowoomba) |
|
18 | Aino Jaatinen (738621) Regional Master (Toowoomba) Kay Duncan (944793) **Local Master (Toowoomba) Joan Mladen (1004050) Regional Master (Toowoomba) Robert Fulcher (1063596) **Local Master (Toowoomba) |
|
19 | Havah Nielsen (1042300) Local Master (Lockyer) Rhonda McLucas (1028960) Graduate Master (Lockyer) Alison Eising (966371) Club Master (Lockyer) Elizabeth Bishop (1092456) Nil Master (Lockyer) |
|
20 | Robert Fulton (623611) Silver Life Master (Toowoomba) Laurie Sutton (653187) Bronze Life Master (Lockyer) Laurie-Marie McRoberts (710504) Silver Life Master (Toowoomba) Rebecca Knight (634832) *National Master (Dalby) |
|
21 | John Erlandson (566195) Life Master (Toowoomba) Will Higgins (477923) Bronze Life Master (Toowoomba) Mohan Trada (511773) Silver Life Master (Toowoomba) Trevor Henderson (953962) *State Master (Toowoomba) |
|
22 | Steve Hosfield (600431) Regional Master (Toowoomba) Pam Hosfield (600441) Regional Master (Toowoomba) Paul Barrett (835846) Regional Master (Toowoomba) Carmel Barrett (856002) **Local Master (Toowoomba) |
|
23 | Peter Evans (530107) Local Master (Toowoomba) Alastair Nixon (957011) Regional Master (Toowoomba) Eugene Pereira (1027212) *State Master (N.Suburbs) Rex Meadowcroft (431311) *State Master (N.Suburbs) |
|
24 | Murray Pietsch (1089498) Graduate Master (Toowoomba) Michael Rose-Miller (1096885) Nil Master (Toowoomba) Robyn Jackson (546798) Club Master (Toowoomba) Michael Kaiser (1086782) Nil Master (Toowoomba) |
|
Back to Coming Events |