Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Edgar Beckett (634999) Silver Life Master (Noosa) Janice Beckett (635006) Silver Life Master (Noosa) Moira Gibbens (852031) *State (Noosa) Prunella Adams (776734) National (Noosa) |
|
2 | Gillian Mason (672661) **National Master (Maryborough) Ann Morris (802573) State Master (Maryborough) Fay Petersen (769576) National Master (Maryborough) Desley Summers (643981) *National Master (Maryborough) |
|
3 | William Howard (335061) Bronze Life Master (Noosa) Geraldine Howard (335071) Life Master (Noosa) Maureen Wright (489158) National Master (Noosa) Rachel Wagner (872008) **Local Master (Noosa) |
|
4 | Rita Fatseas (803261) State Master (Toowoomba) Barbara Love (761311) National Master (Hervey Bay) Jim Love (855154) *State Master (Hervey Bay) Stephanie Morris (886041) State Master (Maryborough) |
|
5 | Greg GOSNEY (321729) Gold Life (Northern Suburbs) Margaret PLUNKETT (717754) Silver Life (Northern Suburbs) Lex RANKE (331848) Gold Life (QCBC) Jack ROHDE (106968) Silver Life (QCBC) |
|
6 | David EDWARDS (921416) State (Toowoomba) Carol EDWARDS (1008900) **Local (Toowoomba) Tony THORNE (876798) Regional (Toowoomba) Elizabeth THORNE (876755) Regional (Toowoomba) |
|
7 | Eric Hurley (29653) Silver Life Master (Ballina) Anne Jackson (30341) Gold Life Master (Ballina) Peter Tootell (356646) Grand Master (Ballina) Helen Tootell (356638) Grand Master (Ballina) |
|
8 | Ines Dawes (619205) Gold Life Master (Noosa) John Morris (265411) Grand Master (Caloundra) Brett Middelberg (928429) *National Master (Coolum) Di Jones (95486) Grand Master (Coolum) |
|
9 | Leonie Spence (837911) *State (Toowoomba) Ian Spence (1069179) Club (Toowoomba) Sheryl Gardner (782076) *National Master (Surfers) Teena Haslam (1006975) *Local Master (Surfers) |
|
10 | Peter Nilsson (728349) Grand Master (Toowong) Alan Boyce (774456) Silver Life Master (N.Suburbs) Yolande Coroneo (320129) Silver Life Master (N.Suburbs) Jacqui Fardoulys (462561) *National Master (N.Suburbs) |
|
11 | Ngaire Wills (260487) National Master (Ballina) Jenny Hurley (566152) *National Master (Ballina) Lyn Graham (291706) Silver Life Master (Ballina) Ellen Watson (310352) Gold Life Master (Ballina) |
|
12 | Carol Wilson (354759) Silver Life Master (Toowoomba) Anne Kirkpatrick (600873) **National Master (Toowoomba) Laurie Sutton (653187) Bronze Life Master (Lockyer) Robert Fulton (623611) Silver Life Master (Toowoomba) |
|
13 | Pamela Steele (1060961) **Local Master (Toowoomba) Dennis Lincoln (1060945) **Local Master (Toowoomba) Joan Mladen (1004050) Regional (Toowoomba) Robert Fulcher (1063596) *Local Master (Toowoomba) |
|
14 | Carol Hocking (705683) Life Master (Ballina) Anne Riley (679372) Life Master (Ballina) Gary Lynn (37524) Grand Master (Ballina) Paul Smith (57096) Grand Master (Ballina) |
|
15 | Helen Chamberlin (516546) Silver Life Master (Toowong) Trevor Dwerryhouse (775037) Silver Life Master (Toowong) Neil Strutton (275573) Bronze Life Master (Toowong) Margaret Prentice (683221) *National Master (Toowong) |
|
16 | Bronwyn Macleod (394084) Grand Master (Toowong) Patricia Larsen (88617) Grand Master (Darling Downs) Evelyne Mander (647888) Silver Life Master (Queensland) Terry O'Dempsey (106445) Grand Master (Queensland) |
|
17 | Tony Hutton (29750) Gold Grand Master (Queensland) Malcolm Carter (155470) Silver Grand Master (Queensland) Richard Ward (107964) Silver Grand Master (Queensland) Therese Tully (100153) Gold Grand Master (Kenmore) |
|
18 | Lavinia Minchin (810241) State Master (Toowoomba) Rozalyn Wright (785598) State Master (Toowoomba) Diana Drummond (826723) State Master (Toowoomba) Lyndall Hore (157678) *National Master (Toowoomba) |
|
19 | Patrick Bugler (635472) Grand Master (Queensland) Tim Runting (146285) Gold Life Master (Kenmore) Charlie Lu (874183) Gold Life Master (Sunnybank) Martin Qin (764663) Bronze Life Master (Queensland) |
|
20 | Margie Knox (86101) Silver Life Master (Toowong) Barbara Kent (696609) Silver Life Master (Toowong) Joan Jenkins (836788) Silver Life Master (Queensland) Robin Webcke (395366) Life Master (Queensland) |
|
21 | Denise HARTWIG (782068) Silver Life Master (Toowoomba) Mavis SIMPSON (766445) National Master (Warwick) Henry EASTMENT (93815) Gold Life Master (Toowoomba) Ian JESSER (485063) Gold Life Master (Toowoomba) |
|
22 | Eugene Pereira (1027212) *State Master (N.Suburbs) Rex Meadowcroft (431311) State Master (N.Suburbs) Ken Orange (982407) **Local Master (Toowoomba) Alastair Nixon (957011) Regional Master (Toowoomba) |
|
23 | Robin Steinhardt (631681) Silver Life Master (Queensland) Carol Loth (236691) Silver Life Master (Brisbane) Joyce O'Brien (391824) Grand Master (Queensland) Carol Bellis (516503) *State Master (Arana) |
|
24 | David Roberts (944696) State Master (Toowoomba) Carmel Caton (590551) *State Master (Darling Downs) Barbara Wippell (670855) Life Master (Darling Downs) Kim Nicoll (395781) Life Master (Darling Downs) John Erlandson (566195) Life Master (Toowoomba) |
|
25 | Tony Treloar (705284) Grand Master (Queensland) Cheryl Stone (705292) Silver Life Master (Queensland) Dominique Treloar (844802) State Master (Toowong) Alison Banks (1008889) Local Master (Toowong) |
|
26 | Laurie-Marie McRoberts (710504) Silver Life Master (Toowoomba) Jim Wood (267392) Gold Life Master (Toowoomba) Elizabeth Zeller (710555) Grand Master (Toowoomba) Alison Dawson (695602) Grand Master (Sunshine Coast) |
|
27 | Desley Mundell (427373) Bronze Life Master (Darling Downs) Rosemary Kelley (572225) Silver Life Master (Darling Downs) Eileen Josey (226653) Gold Life Master (Darling Downs) Rod Brilliant (490202) *State Master (Toowoomba) |
|
28 | Lyn Vary (876631) State Master (Toowoomba) Desley Hanrahan (944191) State Master (Toowoomba) Carmel Barrett (856002) **Local Master (Toowoomba) Paul Barrett (835846) Regional Master (Toowoomba) |
|
29 | Robyn Pearson (803669) **Local Master (Darling Downs) Isabella Geldard (679569) *Local Master (Toowoomba) Helen Kemp (1019546) Local Master (Toowoomba) Carol Dashwood (1017454) Local Master (Toowoomba) |
|
30 | Rachel Price (817813) State Master (Lockyer) Ian Price (50083) Grand Master (Armidale) Rachel Rich (827071) Life Master (Armidale) Caitlin Holman (893341) State Master (Nambucca) |
|
31 | Jan Argent (37214) Bronze Life Master (Redland) Ian Argent (285455) State Master (Redland) Robyn Clark (720003) Silver Life Master (Queensland) Jenny Williams (497282) Silver Life Master (Queensland) |
|
32 | Ralph Parker (316911) Silver Grand Master (Queensland) Sheila Parker (177385) Gold Life Master (Queensland) Ian Halford (261564) Grand Master (Queensland) Michelle Radke (275621) Grand Master (Queensland) |
|
Back to Coming Events |